H. Kane'as įmušė, bet „Bayern“ dramatiškai paleido pergalę iš savo rankų

Tikra drama buvo pažymėtos penktadienį vykusios Vokietijos futbolo čempionato lyderių rungtynės. Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Lėverkuzeno „Bayer“.

H.Kane'as<br>AP/Scanpix nuotr.

Sep 15, 2023, 11:36 PM

Aikštės šeimininkus dar 7-ąją mačo minutę į priekį išvedė galva pasižymėjęs Harry Kane'as.

Vis dėlto „Bayern“ džiaugsmas truko neilgai – 24-ąją min. nuostabiai baudos smūgį realizavęs Alejandro Grimaldo išlygino skaičius švieslentėje.

Antrajame kėlinyje tiek šeimininkai, tiek ir svečiai turėjo puikias progas išsiveržti į priekį, bet jomis ilgą laiką nepasinaudojo.

Sausrą ir iššvaistomų progų laviną nutraukė 86-ąją min. kamuolį taikliai į vartus pasiuntęs ir „Bayern“ vėl į priekį vėl išvedęs Leonas Goretzka.

Jau atrodė, kad Miuncheno klubas švęs pergalę, bet 94-ąją min. apmaudi klaida lėmė, kad „Bayer“ buvo apdovanota galimybe atlikt 11 metrų baudinį.

Jį realizavo ir rezultatą dar kartą išlygino Exequielis Palaciosas.

Po lygiųjų tiek „Bayern“, tiek ir „Bayer“ išliko Vokietijos futbolo čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. Abi komandos turi po 10 taškų.