„Borussia“ pergalę išplėšė dviem įvarčiais mačo pabaigoje

Vokietijos futbolo čempionate Dortmundo „Borussia“ ekipa išlieka be pralaimėjimų, tačiau vos ne vos nepasiekė jau trečiųjų lygiųjų iš eilės. Išvykoje šeštadienį žaidę Dortumdo atstovai 4:2 (1:2) įveikė turmyro lentelės viduryje atsidūriusią „Freiburg“ ekipą.

„Borussia“ žaidėjas Julianas Ryersonas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 16, 2023, 7:00 PM, atnaujinta Sep 16, 2023, 9:22 PM

Svečiai iš Dortmundo pirmieji pelnė įvartį – 11 min. pasižymėjo Matsas Hummelsas. Tačiau šeimininkai nepraskydo ir per pirmame kėlinyje teisėjo pridėtą laiką Lucas Holeris ir Nicolas Hofleris pelnė įvarčius „Freiburg“.

Antrojo kėlinio 60 min. Donyellas Malenas išlygino rezultatą. Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis ir vėl pasipylė įvarčiai: 88-ąją minutę Dortmundą į priekį išvedė jau vieną įvartį pelnęs M.Hummelsas, o jau 6-ąją teisėjo pridėto laiko minutę pergalę įtvirtino Marco Reusas.

nuo 81 min. „Freiburg“ žaidė dešimtyje, nes iš aikštės dėl raudonos kortelės buvo išprašytas N.Hofleris.