M. Salah pastangos lėmė, kad „Liverpool“ per kėlinį pelnė tris įvarčius

Anglijos futbolo čempionate ne itin lengvą pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa. Ji šeštadienį penktojo turo mače po pirmojo kėlinio atsilikinėjo, tačiau galiausiai šventė pergalę prieš „Wolverhampton Wanderers“ 3:1 (0:1).

Mohamedas Salah<br>SPO/Scanpix nuotr.

Sep 16, 2023, 4:50 PM, atnaujinta Sep 16, 2023, 9:21 PM

Išvykoje kovojęs „Liverpool“ jau 7-ąją minutę atsiliko po Hwango Hee-Chano pelnyto įvarčio. Po jo svečiams pirmame kėlinyje taip ir nepavyko pasižymėti, o jau sužaidus 10 min. antrame kėlinyje rezultatą išlygino Cody Gakpo.

Perėmę inciatyvą svečiai spaudė šeimininkus ir 85-ąją minutę pasižymėjo Andrew Robertsonas, o per teisėjo pridėtą laiką – Harvey Elliotas.

Įdomu, kad pelnant visus tris „Liverpool“ įvarčius rezultatyvius perdavimus atliko Mohamedas Salah.

Po šios pergalės „Liverpool“ įsiveržė į lyderių grupę.

Skaudų pralaimėjimą pat,yrė „Manchester United“ – namie žaidę futbolininkai 1:3 (0:1) nusileido „Brighton“ futbolininkams. Tai jau ketvirtasis iš eilės Mančesterio klubo pralaimėjimas „Brighton“.

Birmingamo „Aston Villa“ ekipa sugebėjo akistatos pabaigoje namie palaužti „Crystal Palace“ 3:1 (0:1).