Pasirodymą LFF taurėje „Kauno Žalgiris“ užbaigė pusfinalyje

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai antrus metus iš eilės LFF taurėje savo pasirodymą užbaigė pusfinalio etape. Mariaus Stankevičiaus komanda išvykoje po pratęsimo rezultatu 1:3 (1:1) nusileido FA „Šiauliai“ ekipai.

"Kauno Žalgiris" baigė pasirodymą LFF taurėje.<br>R. Vilkelio nuotr.

Sep 17, 2023, 7:22 PM, atnaujinta Sep 17, 2023, 7:23 PM

Kiek geriau rungtynes pradėję šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po įspūdingo Danielio Romanovskio smūgio iš toli į viršutinį vartų kampą – Ignas Plūkas pagelbėti komandai nebegalėjo.

Pirmoje dvikovos pusėje aktyvesni ir toliau buvo šeimininkai, tačiau rimtų progų komandos nebesukūrė.

Antrame kėlinyje kauniečiai atsigavo ir pradėjo regzti pavojingus išpuolius. Vienas jų 69-ąją susitikimo minutę baigėsi įspūdingo grožio Viliaus Armanavičiaus įvarčiu per save – 1:1.

Iki pagrindinio laiko pabaigos abi ekipos turėjo savo progų, tačiau viskas persikėlė į pratęsimą. Tiesa, pagrindinio laiko pabaigoje tiesioginę raudoną kortelę prieš save išvydo Artūras Dolžnikovas, tad pratęsimo metu kauniečiai žaidė mažumoje.

Pratęsimo metu žalgiriečiai daugiau laiko praleido be kamuolio ir per pridėtą pirmojo pratęsimo kėlinio laiką praleido įvartį – 1:2.

Antrame pratęsimo kėlinyje gelbėtis mėginę svečiai turėjo keletą galimybių pelnyti įvartį, tačiau galiausiai kontratakoje praleido dar vieną įvartį ir varžovus į finalą praleido pralaimėję rezultatu 1:3.