Čempionų lygoje „Crvena zvezda“ trumpam išgąsdino „Manchester City“

UEFA Čempionų lygoje prasideda grupių kovos, o antradienį vakare santykius aiškinosi G, H, E ir F grupės. Vyko šeši mačai.

J.Alvarezas pelnė du įvarčius į serbų vartus.<br>AFP/Scanpix nuotr.
„Manchester City“ ekipa<br>AFP/Scanpix nuotr.

2023-09-19 21:23, atnaujinta 2023-10-03 15:53

„Manchester City“ klubas namie G grupės mače tiesiog dominavo prieš „Crvena zvezda“, pirmame kėlinyje kontroliavęs kamuolį net 78 procentus laiko, į vartų pusę mušęs 22 kartus, iš kurių net 7 kartus pataikęs į vartų plotą.

Maža to – anglai kėlė per pirmą kėlėinį 10 kampinių, o serbai – nė karto. Tačiau Belgrado ekipai užteko vienintelio smūgio per 45 min. kad ganietis Osmanas Bukari serbus išvestų į priekį.

Tiesa, jau prasidėjus antram kėliniui sensaciją apramino Julianas Alvarezas, kuris išlygino 47 min. rezultatą. Tas pats J.Alvarezas 60 min. išvedė anglus į priekį, o jau 72 min. Rodri rezultatą padidino iki 3:1.

Tuo tarpu „Barcelona“ H grupėje neturėjo jokių problemų ir jau pirmo kėlinio 22 min. pirmavo net 3:0 prieš „Antwerpen“. Antrąjį įvartį pelnė Robertas Lewandowskis – tai jau buvo ketvirtasis mačas už katalonus, kuriame iš eilės pasižymėjo lenkas.

Galiausiai katalonai sutriuškino belgus 5:0. Tai jau buvo antrasis iš eilės „Barcelona“ klubo laimėjimas 5:0.

Prieš tai Xavi auklėtiniai šalies čempionate įveikė „Real Betis“ žaidėjus, o iš viso katalonai turi penkių iš eilės pergalių seriją su bendru įvarčių rezuktatu 18:4.

F grupėje vyko nenuspėjamas mačas tarp Paryžiaus „Saint Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipų. Po pirmojo kėlinio buvo 0:0, tačiau jau 49–ąją min. K. Mbappe tiksliai realizavo 11 m baudinį ir leido šeimininkams išsiveržti į priekį.

58–ąją min. rezultatą padvigubino baudos aikštelėje sėkmingai sužaidęs A. Hakimi – 2:0.

Atkakliai vyko E grupės mačas tarp Madrido „Atletico“ ir Romos „Lazio“. Ispanai dar pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį ir iki pat teisėjo pridėto laiko pirmavo2.

Italai bandė gelbėtis ir 95 min. į ataką nubėgo „Lazio“ vartininkas Ivanas Provedalis, kuris ir sugebėjo smūgiu galva išlyginti rezultatą bei išgelbėjo Romos komandą nuo pralaimėjimo.

Antradienio UEFA Čempionų lygos mačai

H grupė

„Barcelona“ – „Antwerpen“ 5:0 (3:0)

11 min. J. Felixas 1:0

19 min. R. Lewandowskis 2:0

22 min. J. Bataille (į savo vartus) 3:0

54 min. Gavi 4:0

66 min. J. Felixas 5:0

Donecko „Šachtar“ – „Porto“ 1:3 (1:3)

8 min. Galeno 0:1

13 min. K. Kesly 1:1

15 min. Galeno 1:2

M.Taremi 1:3

G grupė

„Manchester City“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 3:1 (0:1)

45 min. O. Bukari 0:1

47 min. J.Alvarezas 1:1

60 min. J.Alvarezas 2:1

73 min. Rodri 3:1

E grupė

Romos „Lazio“ – Madrido „Atletico“ 1:1 (0:1)

29 min. P.Barriosas 0:1.

95 min. I.Provedelis 1:1

Roterdamo „Feyenoord“ – Glazgo „Celtic“ 2:0 (1:0)

45 min. C.Stengsas 1:0

76 min. A. Jahanbakhshas 2:0

F grupė

„Paris Saint-Germain“ – Dortmundo „Borussia“ 2:0 (0:0)

49 min. K.Mpappe (11 metrų) 1:0

58 min. A.Hakimi 2:0