Nerimas Majamyje: Lionelis Messi dėl traumos aikštę paliko dar pirmajame kėlinyje

Lionelis Messi ir jo atstovaujama „Inter Miami“ ekipa JAV MLS futbolo lygoje nuskynė dar vieną pergalę.

L.Messi.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 21, 2023, 8:00 AM

Naktį iš trečiadienį į ketvirtadienio vykusiose rungtynėse Majamio ekipa namuose net 4:0 (1:0) sutriuškino „Toronto“ futbolininkus.

Vis dėlto aikštės šeimininkų pergalę apkartino pasipylusios traumos, kurios neišvengė ir ryškiausia ekipos žvaigždė L.Messi.

Argentinietis aikštę privertinai paliko dar pirmajame kėlinyje. Maža to, rungtynių taip pat nebaigė ir priverstinai buvo pakeistas ir jo ekipos draugas Jordi Alba.

Anot „Inter Miami“ stratego, L.Messi pajuto raumens skausmus. Tiek jis, tiek ir J.Alba artimiausiose rungtynėse (sekmadienį) aikštėje turėtų nepasirodyti.

Majamio klubas šiuo metu Rytų konferencijoje užima 13-ąją vietą ir savo sąskaitoje turi 31 tašką.