„Žalgirių“ dvikovoje – kauniečių pergalė ir vilniečių mažėjantys šansai kovoje dėl titulo

„Optibet A lygos“ 31-asis turas finišavo sostinėje – įvyko emocinga dvikova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“.

O.Buffas<br> alyga.lt/E.Žaldario nuotr.

alyga.lt

Sep 24, 2023, 8:14 PM, atnaujinta Sep 24, 2023, 8:41 PM

Susitelkusi Laikinosios sostinės komanda parodė charakterį ir oponentus nugalėjo rezultatu 2:0 (1:0).

Kauno Žalgiris“ per pirmą mačo pusę turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti – Gratas Sirgėdas sukirto kamuolį į virpstą, Nerijus Valskis smūgiavo į vartininką. 31-ąją minutę po Xabi Auzmendi perdavimo iš kairiojo krašto būtent N.Valskis išvedė komandą į priekį.

Vilniečių gretose geromis progomis nepasinaudojo Paulius Golubickas ir Arvydas Novikovas, maža to, pirmą pridėto laiko minutę Jurijus Kendyšas greitai užsidirbo dvi geltonas korteles.

Po pertraukos „Žalgiris“ turėjo labai gerą progą, tačiau P.Golubicko bandymą atrėmė „Kauno Žalgirio“ gretose „Optibet A lygoje“ debiutavęs Arijus Bražinskas. 70-ąją minutę už grubų žaidimą buvo pašalintas Karolis Šilkaitis.

Vis dėlto po 5 minučių Kauno ekipa padvigubino rezultatą, kai po pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Edvinas Girdvainis.

88-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Nicolasas Gorobsovas.

Vilniaus „Žalgiris“ vis toliau tolsta nuo titulo. Vilniečiai nuo „Panevėžio“ esamuoju laiku atsilieka 9 taškais ir yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau. Lietuvos sostinės ekipai liko penki mačai, o „Panevėžio“ futbolinikams liko šeši, tad visos kortos dabar yra panevėžiečių rankose, o po šio pralaimėjimo „Žalgiris“ dar labiau susikomplikavo savo šansus iškovoti dar vieną Lietuvos čempionų titulą.