Anglijos „Premier“ lygoje – kontrastingi mačai: 8 kritę įvarčiai, raudona kortelė ir lygiosiomis pasibaigusi grandų dvikova

Anglijos „Premier“ lygoje – įvarčių lietus, „Liverpool“ pergalė, grandų lygiosios ir skaudus „Chelsea“ pralaimėjimas.

Ollie Watkinsas<br> SPO/Scanpix nuotr.

Sep 24, 2023, 9:01 PM, atnaujinta Oct 3, 2023, 3:50 PM

„Liverpool“ futbolininkai po atkaklios kovos 3:1 (1:1 pirmoji dalis) įveikė „Westham“.

Pirmąjį rungtynių įvartį 16-ąją minutę įmušė „Liverpool“ žvaigždė Mohamedas Salah, kuris įspyrė baudinį į varžovų vartus (1:0).

Antrasis mačo įvartis krito prieš pat pertrauką, kuomet 42-ąją minutę pasižymėjo „Westham“ futbolininkas Jarrodas Bowenas.

Visgi antroje susitikimo dalyje „Liverpool“ įjungė aukštesnę pavarą ir pasižymėjo dar du kartus.

Darwinas Nunezas tiksliai smūgiavo 60-ąją minutę, o „Liverpool“ pergalę įtvirtino Diogo Jota, kuris trečiąjį komandos įvartį įmušė 85-ąją minutę (3:1).

Lygiosiomis 2:2 pasibaigė mačas tarp „Arsenal“ ir „Tottenham“ ekipų.

Pirmieji pasižymėjo „Arsenal“ futbolininkai, tiesa, įvartis į varžovų vartus krito nuo pačių „Tottenham“ futbolininkų (1:0).

Antrąjį įvartį šiose rungtynėse įmušė Son Heung-Minas, kuris prieš pat pertrauką 42-ąją susitikimo minutę pataikė savo smūgį į varžovų vartus (1:1).

Po pertraukos 54-ąją minutę Bukayo Saka baudiniu išvedė „Arsenal“ į priekį, tačiau neilgam. Tas pats S.Heung-Minas po minutės atsakė įvarčiu ir rezultatas iki mačo pabaigos išliko nepakitęs (2:2).

Aston Villa1:0 po dramatiškos kovos įveikė „Chelsea“.

58-ąją minutę mažumoje likę „Chelsea“ futbolininkai 73-ąją minutę praleido Ollie Watkinso įvartį ir prarado progą užsidirbti taškus šiame mače.

„Newcastle“ vienuolikė net 8:0 sudorojo Sheffield United futbolininkus.

Įdomu tai, kad įvarčius įmušė net 8 skirtingi „Newcastle“ futbolininkai.

Įvarčiais į „Sheffield United“ vartus pasižymėjo Seanas Longstaffas (21 min.), Danas Burnas (31 min.), Svenas Botmanas (35 min.), Callumas Wilsonas (56 min.), Anthony Gordonas (61 min.), Miguelis Almironas (68 min.), Bruno Guimaraesas (73 min.) ir Alexanderis Isakas (87 min.).

Kitose rungtynėse Brightonekipa 3:1 (2:1 pirmoji mačo dalis) įveikėBournemouth futbolininkus.

Pirmieji šiose rungtynėse pasižymėjo „Bournemouth“ futbolininkai. Dominicas Solanke įvartį įmušė 25 minutę ir „Bournemouth“ išsiveržė į priekį (0:1).

Visgi prieš pat rungtynių pertrauką „Bournemouth“ futbolininkai įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo lygus (1:1).

Antroje mačo dalyje dublį į „Bournemouth“ vartus pasiuntė „Brighton“ futbolininkas Kaoru Mitoma, kuris pirmąjį įvartį į varžovų vartus įmušė iškart po pertraukos (46 min.), o antrąjį įvartį įrideno 77-ąją minutę (3:1).