Kova dėl bronzos aštrėja: „Hegelmann“ įveikė „Šiaulius“

„Optibet A lygos“ kovoje dėl bronzos medalių po Kauno rajono „Hegelmann“ klubo pergalės paaštrėjo intriga.

fchegelmann.com nuotr.

Sep 24, 2023, 5:12 PM, atnaujinta Sep 24, 2023, 5:17 PM

31-ojo turo dvikovoje Andriaus Skerlos treniruojama komanda 3:1 (2:1) įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje daugiau smūgių atliko svečiai, kartą Vincentas Šarkauskas turėjo atremti pavojingą Rolando Baravyko smūgį bei susitvarkyti su dar pora bandymų.

29-ąją minutę mėlynai balti išsiveržė į priekį. Aktyviai rungtyniavęs Filipas Dangubičius sėkmingai vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus po Michaelo Thuique perdavimo.

Po pertraukos šiauliečiai neužtruko atstatyti pusiausvyros. 49-ąją minutę po pakelto kampinio taikliai smūgiavo Oleksijus Ščebetunas, visgi, po 11 minučių Steve'as Kingue galva vėl išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį laiką vos V.Šarkausko už grubią klaidą nenubaudė Eligijus Jankauskas, kitoje aikštės pusėje grėsmingą šūvį iš toli atliko M. Thuique bei F. Dangubičius.

Būtent pastarasis žaidėjas iš Kroatijos pirmą pridėto laiko minutę kontratakos metu pelnė antrą savo įvartį.