Padorumui ribų nėra: dėl įsisiautusių „Ajax“ sirgalių teisėjai nutraukė mačą Amsterdame

Nyderlandų futbolo lygoje – neeilinis įvykis. Rungtynėse tarp Amsterdamo „Ajax“ ir Roterdamo „Feyenoord“ įsisiautėjo sirgaliai, dėl kurių anksčiau laiko buvo nutraukta Nyderlandų klubų dvikova.

Amsterdamo klubo sirgaliai sviedė fakelus į aikštelę<br>Scanpix nuotr.

2023-09-24 20:34

Nekontroliuojamą sirgalių elgesį išprovokavo ypač prastas „Ajax“ žaidimas. Praėjus 55 mačo minutėms „Ajax“ nuo varžovų atsilikinėjo rezultatu 0:3.

„Feyenoord“ gretose dukart pasižymėjo Santiago Gimenezas (9 ir 18 minutę) ir Igoras Paixao, kuris įvartį įmušė 37-ąją mačo minutę.

Mačas pirmąkart nutrauktas dar buvo pirmajame kėlinyje, kuomet į aikštelę skriejo fakelai, tačiau po kurio laiko futbolininkai grįžo į aikštę, bet po kelių minučių mačas dėl visų susitikimo dalyvių saugumo buvo nutrauktas.

Kol kas „Ajax“ futbolininkams sezono pradžia – ypač prasta. Amsterdamo ekipa per keturis turus surinko vos penkis taškelius.