Italijoje – pirmasis šio sezono „Inter“ pralaimėjimas

Iki šiol be pralaimėjimų Italijos futbolo čempionate žygiavusi Milano „Inter“ trečiadienį sugėrė pirmąją sezono nesėkmę.

„Inter“ suklupo namuose. <br>Zp/Scanpix nuotr.

Sep 27, 2023, 11:53 PM, atnaujinta Sep 27, 2023, 11:54 PM

Milano klubas namuose 1:2 (1:0) turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą.

Nuo pralaimėjimo „Inter“ neišgelbėjo ir faktas, kad aikštės šeimininkai pasižymėjo pirmieji – juos į priekį pirmąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę pasižymėjęs Denzelis Dumfriesas.

Antrajame kėlinyje sekė du „Sassuolo“ įvarčiai iš eilės – 54-ąją min. rezultatą išlygino Nedimas Bajramis, o 63-ąją svečius į priekį išvedė Domenico Berardis.

Net ir patyrusi nesėkmę „Inter“ po šešių turų vis dar išsaugojo pirmąją vietą Italijos futbolo čempionato turnyrinėje lentelėje. Ji kartu su „AC Milan“ savo sąskaitoje turi po 15 taškų.

Tuo metu „Sassuolo“ su devyniais taškais žengia aštunta.