Vokietijoje „Borussia“ išrašė penktąjį „Union“ pralaimėjimą iš eilės

Vokietijos futbolo čempionate Dortmundo „Borussia“ namuose 4:2 (1:2) nugalėjo Berlyno „Union“ futbolininkus, kurie „Bundesliga“ turnyre patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės.

Vokietijoje „Borussia“ išrašė penktąjį „Union“ pralaimėjimą iš eilės<br> Imago/Scanpix nuotr.

Oct 7, 2023, 6:35 PM

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 7-ąją minutę, kuomet įvarčiu pasižymėjo Niclas Fulkrugas.

„Union“ rezultatą išlygino vos po dviejų minučių. Įvartį pelnė Robinas Gosensas, o Leonodaro Bonucci 31-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį išvedė svečius į priekį.

Visgi antrajame kėlinyje Dortmundas pradėjo sėkmingai realizuoti savo progas ir pelnę dar tris įvarčius užsitikrino pergalę.

Antrojo pusėje tikslius smūgius atliko Nico Schlotterbeckas, Julianas Brandtas ir Julianas Ryersonas.

„Borussia“ su 17 taškų po 7 rungtynių užima antrąją vietą. „Union“ patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės ir turėdami 6 taškus rikiuojasi 13-ti.