„Panevėžys“ ruošiasi trofėjaus šventimui – dar kartą nugalėtas „Žalgiris“

„Panevėžio“ futbolo klubas sekmadienį namuose 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus „Žalgirį“ ir dabar panevėžiečius nuo A lygos titulo skiria vos vienas taškas.

„Panevėžys“ ruošiasi trofėjaus šventimui – dar kartą nugalėtas „Žalgiris“<br>Ž.Gedvilos/ELTA nuotr.

Oct 8, 2023, 7:52 PM

Panevėžiečiai į priekį išsiveržė 12-ąją minutę, kuomet Kasparas Dubra po baudos smūgio atliko smūgį su galva, o „Žalgirio“ vartininkas Tomislavas Duka nepagavo tiesiai į jį skriejančio kamuolio.

Pirmajame kėlinyje dar kelias pavojingas progas panevėžiečiai sugebėjo sukurti, tačiau iš lėto iniciatyvą periminėjo vilniečiai.

Po pertraukos „Žalgiris“ kur kas dažniau atliko smūgius, tačiau įvartis galiausiai krito į Lietuvos čempionų vartus.

Šeimininkai 86-ąją minutę apsigynę nuo vilniečių atakos pasileido į greitą kontrataką ir po Jeffrey Sarpongo perdavimo Chafikas Tigroudja pasiuntė kamuolį į vartus.

Antroje vietoje esantys vilniečiai po 33 rungtynių savo sąskaitoje turi 71 tašką ir per likusias 3 rungtynes daugiausiai gali iškovoti 9 taškus. Būtent 9 taškais „Panevėžys“ ir pirmauja prieš dabartinius Lietuvos čempionus, tad per likusias 5 rungtynes Panevėžio komandai užtenka iškovoti bent 1 tašką.