Įvarčių lietuje V. Dambrausko auklėtiniai Graikijos taurėje įveikė žemesnės lygos komandą

Valdo Dambrausko treniruojama Herakliono „OFI Crete“ Graikijos taurės susitikime šventė pergalę, tačiau sirgaliams šios rungtynės turėjo patikti, kadangi šioje dvikovoje iš viso buvo įmušti net 8 įvarčiai.

Valdas Dambrauskas<br> SPO/Scanpix nuotr.

Oct 9, 2023, 9:28 PM

„OFI Crete“ 5:3 įveikė žemesnėje lygoje rungtyniaujančią Chanijos PAE ekipą.

Pirmuosius du mačo įvarčius pelnė V.Dambrausko auklėtiniai, tačiau netrukus savo dviem tiksliais smūgiais atsakė ir PAE futbolininkai.

Visgi po to Santiago Mosquera įmušė įvarčius 61-ąją ir 65-ąją minutę ir „OFI Crete“ pirmavo 4:2. Visgi PAE anksti baltos vėliavos nekėlė ir 67-ąją susitikimo minutę į „OFI Crete“ vartus įvartį kalė Giorgas Servilakis.

Visgi 78-ąją minutę lemiamu dūriu mačą uždarė Adrianas Riera, o po to varžovams galop sušvelninti, išlyginti arba persverti mačo rezultato nepavyko (5:3).