„Barcelona“ Čempionų lygoje neatsilaikė prieš Ukrainos klubą „Borussia“ įveikė „Newcastle United“

„Barcelona“ futbolininkai antradienį patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono UEFA Čempionų lygoje, o Dortmundo „Borussia“ namuose įveikė „Newcastle United“.

„Barcelona“ Čempionų lygoje neatsilaikė prieš Ukrainos klubą<br> AP/Scanpix nuotr.

2023-11-07 19:35, atnaujinta 2023-11-07 22:03

H grupėje Vokietijoje namų rungtynes žaidžianti Donecko „Šachtar“ ekipa namuose 1:0 (1:0) palaužė „Barcelona“.

40-ąją minutę Giorgi Gočoleišvilis iš dešinio aikštės krašto atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje Danylo Sikanas smūgiu su galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Antrajame kėlinyje katalonai kur kas ilgiau laiko kontroliavo kamuolį, tačiau nesugebėjo sukurti pavojingų progų ir patyrė pralaimėjimą.

Donecko klubas turėdamas 6 taškus po 3 rungtynių užima 3-ąją vietą. Katalonai laimėjo 3 mačus ir su 9 taškais užima 1-ąją vietą grupėje.

Barselonoje šeimininkai varžovus įveikė varžovus rezultatu 2:1.

F grupės rungtynėse Dortmundo „Borussia“ namuose 2:0 (1:0) pranoko „Newcastle United“.

26-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Trumpais perdavimais šeimininkai susidorojo su Anglijos komandos gynyba ir Niclas Fulkrugas iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Pergalę užtikrinantis įvartis buvo pelnytas 79-ąją minutę. Sėkmingai apsigynę „Borussia“ futbolininkai išskubėjo į greitą ataką, o jos smaigalyje atsidūręs Julianas Brandtas šaltakraujiškai pelnė įvartį.

Dortmundo ekipa turėdama 7 taškus F grupėje išsiveržė į pirmąją vietą. Paryžiaus „Saint-Germain“ su 6 taškais rikiuojasi 2-oje vietoje, Niukaslo ekipa savo sąskaitoje turi 4 taškus ir užima 3-ąją poziciją. 4-oje vietoje esantys „AC Milan“ futbolininkai turi 2 taškus.

Pirmosios tarpusavio rungtynės Anglijoje baigėsi minimalia „Borussia“ pergale 1:0.