Berlyno „Union“ Čempionų lygoje nutraukė net 12 pralaimėtų mačų seriją

„Napoli“ ekipa sėkmingai kovoja Čempionų lygoje.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2023, 7:41 PM, atnaujinta Nov 8, 2023, 10:05 PM

Trečiadienį ketvirtame UEFA Čempionų lygos ture kovoja A, B, C ir D grupės ekipos, o anksčiausiai buvo žaidžiamos po vieną C ir D grupių akistatos. C grupėje pergalių neturėjusi vokiečių Berlyno „Union“ siekė atsilaikyti prieš italų čempioną „Napoli“, o D grupėje ispanų „Real Sociedad“ taip pat kovėsi su visiška grupės autsaidere portugalų Lisabonos „Benfica“.

Praėjusiame ture „Real Sociedad“ įveikė būtent Lisabonos komandą 1:0. Tokiu pačiu rezultatu praėjusiame ture „Napoli“ įveikė ir Berlyno klubą.

Šįkart „Union“ klubas sugebėjo išsigelbėti su „Napoli“ ir sužaidė 1:1. Taip nutrūko net 12 „Union“ pralaimėjimų serija visuose turnyruose. Italai į priekį išsiveržė dar pirmame kėlinyje, o 52 min. Berlyno klubui išlyginamąjį įvartį pelnė Davidas Fofana.

Jei italai būtų laimėję, jie iškovotų kelialapį į kitą turnyro etapą, o dabar jų ssąkaitoje yra tik 7 taškai.

Tuo tarpu D grupės lyderis „Real Sociedad“ jau garantavo sau patekimą į atkrintamąsias kovas, trečiadienį įveikęs portugalų Lisabonos „Benfica“ 3:0. Ispanai jau pirmame kėlinyje per 21 minutę pelnė 3 įvarčius ir uždarė klausimą dėl laimėtojo.

Ispanai turi 10 taškų ir jau yra ramūs – aplenkti juos gali tik Milano „Inter“.

C grupė

„Napoli“ – Berlyno „Union“  1:1 (1:0)

30 min. Zambo Angiussa 1:0

52 min. Davidas Fofana 1:1

D grupė

„Real Sociedad“ – Lisabonos „Benfica“ 3:1 (3:0)

6 min. Mikelis Merino 1:0

12 min. Mikelis Oyarzabalis 2:0

21 min. Anderis Barrenetxea 3:0

49 min. Rafa Silva 3:1