UEFA Čempionų lyga: „Kopenhavn“ įvarčių dramoje palaužė „Manchester United“, „Real“ ir „Bayern“ bei D grupės dvi ekipos – ramios

Trečiadienį ketvirtame UEFA Čempionų lygos ture kovojo A, B, C ir D grupės ekipos. Vakarinėje dalyje buvo žaidžiami 6 mačai po kurių paaiškėjo, kad keturios komandos jau gali būti ramios – likus dviem turams iki grupių dvikovų pabaigos jos turi kelialapius į atkrintamuosius turnyro mačus.

Madrido „Real“ ekipa<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 8, 2023, 9:48 PM, atnaujinta Nov 9, 2023, 12:35 AM

A grupėje vietą atkrintamuosiuose mačuose sau garantavo Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“, kuris kovėsi su turkų Stambulo „Galatasaray“ ir laimėjo 2:1.

Pergalės kalviu tapo Vokietijos čempionų gretose kovojantis anglas Harry Kane'as, kuris baigiantis mačui – 80 ir 86 min. – pelnė du įvarčius. „Bayern“ laimėjo visus 4 mačus ir turi 12 taškų bei yra nepasiekiamas kitoms komandoms.

Tuo tarpu anglų „Manchester United“ buvo arti to, kad išlįstų iš duobės ir įsitaisytų antroje vietoje. Anglai kovojo su tik tašką turėjusiu danų „Kopenhavn“ ir pirmavo pirmame kėlinyje 2:0.

Tačiau jau per pirmame kėlinyje teisėjo pridėtą laiką danai išlygino rezultatą, o antrame kėlinyje į dar vieną „Manchester United“ įvartį atsakė tuo pačiu ir rezultatas buvo 3:3.

Atrodė, kad taip dvikova ir baigsis, bet „Kopenhavn“ klubas siekė pergalės ir 87 min. ketvirtį įvartį įmušė Roonas Bardghji – šis įvartis lėmė danų pergalę 4:3 ir kol kas antrąją vietą grupėje. „Manchester United“ ekipa su 3 taškais žengia ketvirta.

B grupėje geriausioje situacijoje yra dabar atsidūrė Londono „Arsenal“, kuris turi 9 taškus. Anglai įveikė ispanų „Sevilla“ 2:0 ir pirmauja grupėje.

Po 5 taškus turi „PSV Eindhoven“ ir „Lens“ ekipos. Olandai šiame ture įveikė prancūzus 1:0.

C grupėje paaiškėjo vienas klubas, kuris jau turi kelialapį į kitą Čempionų lygos etapą. Madrido „Real“ laimėjo prieš portugalų „Braga“ 3:0 ir ispanai jau ramūs dėl atkrintamųjų kovų.

Taip pat ramūs galjo būti ir italų „Napoli“, tačiau šis klubas netikėtai sužaidė 1:1 su vokiečių Berlyno „Union“ ir dabar turi tik 7 taškus ir dėl kelialapio dar turės pakovoti.

D grupėje paaiškėjo net iškart dvi komandos, kurios tęs kovas Čempionų lygos atkrintamuosiuose mačuose.

„Royal Sociedad“ klubas įveikė Lisabonos „Benfica“ 3:1, o italų Milano „Inter“ 1:0 susitvarkė su „Salzburg“ ir abi ekipos turi po 10 taškų.

Per likusius du turus nė viena likusi komanda nesugebės surinkti tiek taškų, tad intriga šioje grupėje mirė.

A grupė

„Kopenhavn“ – „Manchester United“ 4:3 (2:2)

3 min. Rasmuas Hojlundas 0:1.

28 min. R.Hojlundas 0:2.

45 min. Mohamedas Elyounoussi 1:2.

45 min. Diogo Gonalvesas (11 metrų) 2:2.

69 min. Bruno Fernandesas (11 metrų) 2:3

83 min. Lukas Lerageris 3:3

87 min. Roony Bardghji 4:3

Miuncheno „Bayern“ – Stambulo „Galatasaray“ 2:1 (0:0)

80 min. Harry Kane'as 1:0

86 min. H.Kane'as 2:0

94 min. Cedericas Bakambu 2:1

B grupė

„PSV Eindhoven“ – „Lens“ 1:0 (1:0)

12 min. Luukas de Jongas 1:0

Londono „Arsenal“ – „Sevilla“ 2:0 (1:0)

29 min. Leandro Trossardas 1:0

84 min. Bukaya Saka 2:0

C grupė

Madrido „Real“ – „Braga“ 3:0 (1:0)

27 min. Brahimas Diazas 1:0

58 min. Vinicius Junioras 2:0

61 min. Rodrygo 3:0

D grupė

„Salzburg“ – Milano „Inter“ 0:1 (0:0)

85 min. Lautaro Martinezas (11 metrų) 0:1