UEFA Čempionų lygoje aiškus dar vienas atkrintamųjų kovų dalyvis, tris įvarčius į „Inter“ įmušusi „Benfica“ pergalės neišlaikė

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį vakare buvo žaidžiamos dar šešios akistatos. Po B grupė mačų padaugėjo kelialapių į atkrintamąsias akistatas turinčių komandų. D grupėje buvo kovojama tik dėl trečiosios pozicijos, o A grupėje ir toliau trys klubai pretenduoja į antrąją vietą.

Madrido „Real“ ekipa<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 29, 2023, 10:10 PM, atnaujinta Nov 30, 2023, 12:03 AM

A grupėje teliko vienas kvietimas į atkrintamuosius turnyro mačus, nes pirmąjį jau turi pirmąją vietą grupėje iškovojęs ir nė karto nepralaimėję Miuncheno „Bayern“. Dėl kito kelialapio vyksta arši kova ir klubai turi po 4–5 taškus.

Pasigerinti savo situaciją galėjo „Manchester United“, tačiau pirmaudamas Stambule prieš „Galatasaray“ 3:1 anglai įsigudrino praleisti du įvarčius ir toliau grupėje išlieka paskutiniai ketvirti.

B grupėje buvo painu, nes nė viena iš keturių komandų dar neturėjo garantuoto kelialapio į turnyro atkrintamąsias rungtynes. Sunkiausiai buvo „Sevilla“ komandai, kuri ir toliau liko su dviem taškais, per paskutines dešimt mačo minučių praleidusi du įvarčius nuo „PSV Eindhoven“. Ši pergalė leido olandams užimti antrąją vietą grupėje.

Kelialapį sau garantavo ir pirmąją vietą laimėjęs Londono „Arsenal“ , kuris prieš paskutinė turą yra nepavejamas įveikęs „Lens“ net 6:0. Penki įvarčiai krito pirmame kėlinyje.

C grupėje ramus buvo Madrido „Real“, kuris buvo laimėjęs visus keturis mačus. Vietą atkrintamųjų akistatų grupėje galėjo garantuoti sau „Napoli“, kuris kovojo su ispanų superklubu ir iki 84 min. žaidė 2:2. Tačiau tuomet Nicolasas Pazas ir Joselu pelnė įvarčius „Real“ ir karališkoji ekipa nugalėjo 4:2. Nors kitame grupės mače lygiosiomis 1:1 sužaidė „SC Braga“ ir Berlyno „Union“, paskutiniame ture portugalai ir italai aiškinsis, kad atiteks antroji C grupės vieta..

D grupėje kelialapius jau turi „Real Sociedad“ ir Milano „Inter“, tad „Salzburg“ ir „Benfica“ belieka kovoti dėl trečiosios pozicijos grupėje. Portugalų klubas po pirmojo kėlinio prieš „Inter“ pirmavo net 3:0, o visus įvarčius įmušė Joao Mario. Tačiau vis dėlto „Benfica“ nesidžiaugė sėkmė: italai anrame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais ir ekipos išsiskyrė 3:3.

Čempionų lygos trečiadienio mačai

A grupė

Stambulo „Galatasaray“ – „Manchester United“ 3:3 (0:2).

Miuncheno „Bayern“ – „Copenhagen“ 0:0.

B grupė

„Sevilla“ – „PSV Eindhoven“ 2:3 (1:0)

Londono „Arsenal“ – „Lens“ 6:0 (5:0).

13 min. Kai'us Havertzas 1:0.

21 min. Gabrielis Jesusas 2:0.

23 min. Bukayo Saka 3:0.

27 min. Gabrielis Martinelli 4:0.

45 min. Martinas Odegaardas 5:0

86 min. Jorginho (11 metrų) 6:0

C grupė

Madrido „Real“ – „Napoli“ 4:2 (2:1)

9 min. Giovanni Simenone 0:1.

11 min. Rodrygo 1:1.

21 min. Jude'as Bellinghamas 2:1.

47 min. Zambo Anguissa 2:2.

84 min. Nicolas Pazas 3:2

94 min. Joselu 4:2.

„SC Braga“ – Berlyno „Union“ 1:1 (0:1)

42 min. Robinas Gosensas 0:1.

51 min. Alvaro Djalo 1:1.

D grupė

Lisabonos „Benfica“ – Milano „Inter“ 3:3 (3:0)

5 min. Joao Mario 1:0.

13 min. Joao Mario 2:0.

34 min. Joao Mario 3:0.

51 min. Markas Arnautovičius 3:1.

58 min. Davide'as Frattesi 3:2.

72 min. Alexis Sanchezas (11 metrų) 3:3.

„Real Sociedad“ – „Salzburg“ 0:0