UEFA Čempionų lygoje „Manchester United“ svajojo apie pergalę Stambule, tačiau praleido du įvarčius

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį anksčiausiai savo penktojo turo mačus žaidė dviejų porų klubai ir per šias dvikovas pelnyta net 11 įvarčių. A grupėje santykius aiškinosi Stambulo „Galatasaray“ ir „Manchester United“, o B grupėje „Sevilla“ ir „PSV Eindhoven“.

„Manchester United“ ekipai buvo būtina pergalė, tačiau jie ją išleido.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Nov 29, 2023, 7:29 PM, atnaujinta Nov 29, 2023, 10:10 PM

A grupėje teliko vienas kvietimas į atkrintamuosius mačus, nes pirmąjį jau turi pirmąją vietą grupėje iš kovojęs ir nesuklupęs dar nė karto Miuncheno „Bayern“.

Dėl kito kelialapio vyksta arši kova tarp trijų klubų. Tad vienos ar kitos ekipos laimėjimas turėjo priartinti komandas prie sėkmės grupėje arba bent prie teisės grumtis Europos lygos atkrintamosiose akistatose.

Ir atrodė, kad „Manchester United“ klubas sugebės Stambule išplėšti 3 taškus bei pasigerinti situaciją. Anglai jau 18 min. pirmavo 2:0 ir nors „Galatasaray“ sumažino skirtumą, Scottas McTominay 55 min. skirtumą ir vėl padidino iki 3:1.

Tačiau Mančesteris neišlaikė persvaros – turkų ekipa pelnė 2 įvarčius ir išlygino rezultatą bei pasiliko visus šansus būti grupėje antrai.

B grupėje buvo dar painiau, nes nė viena iš keturių komandų dar neturi garantuoto kelialapio į turnyro atkrintamąsias rungtynes.

Sunkiausiai buvo „Sevilla“ komandai, kuri teturėjo du taškus ir žaidė su „PSV Eindhoven“. Ir šioje dvikovoje atrodė, kad ispanų klubas laimės, nes antrojo kėlinio pradžioje pirmavo 2:0.

Tuomet „Eindhoven“ klubas sumažino atsilikimą iki 1:2, o 68 min. Lacas Ocampas pamatė prieš save raudoną kortelę – „Sevilla“ turėjo žaisti mažumoje. Ispanai išsilaikė 12 minučių – olandų ekipa ne tik išlygino rezultatą, tačiau per teisėjo pridėtą laiką Ricardo Pepi išplėšė pergalę svečiams.

Tad „Sevilla“ turi tik miglotas galimybes pratęsti tarptautinį sezoną, o „Eindhoven“ jau tvirtai kovos dėl antrosios vietos grupėje paskutiniame ture.

A grupė

Stambulo „Galatasaray“ – „Manchester United“ 3:3 (1:2)

11 min. Alejandro Garnacho 0:1.

18 min. Bruno Fernandesas 0:2.

29 min. Hakimas Ziyechas 1:2.

55 min. Scottas McTominay 1:3.

62 min. H.Ziyechas 2:3.

73 min. Keremas Akturkoglu 3:3.

B grupė

„Sevilla“ – „PSV Eindhoven“ 2:3 (1:0)

24 min. Sergio Ramosas 1:0.

47 min. Youssefas En-Nesyri 2:0.

68 min. Ismaelas Saibari 2:1.

81 min. Nemanja Gudeljas (į savo vartus) 2:2.

92 min. Ricardo Pepi 2:3.