„Girona“ ir „Real“ dalinasi pirmąją vietą Ispanijoje

Ispanijos futbolo čempionate vienas iš turnyro lyderių „Girona“ klubas namuose po dramos 2:1 (0:0) palaužė „Valencia“ klubą ir sugrįžo į pirmąją vietą lentelėje. Visi mačo įvarčiai buvo pelnyti antrame kėlinyje.

Cristhianas Stuani pelnė du įvarčius ir padėjo laimėti „Girona“ klubui.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Dec 2, 2023, 7:08 PM, atnaujinta Dec 2, 2023, 10:08 PM

Svečius 57-ąją minutę į priekį išvedė Hugo Duro. Šeimininkai ilgai bandė lyginti skirtumą ir tai pavyko padaryti 82-ąją minutę Christianui Stuani.

Jis po 6 minučių pelnė dar vieną įvartį ir „Girona“ pabėgo 2:1.

Per teisėjo pridėtą laiką dar ir trečią įvartį įmušė ir Savio, bet po VAR peržiūros jis nebuvo įskaitytas.

Po šių rungtynių „Girona“ sugrįžo pirmąją turnyro lentelės vietą kartu su Madrido „Real“.

Taip[ pat nesuklupo Madrido „Real“, kuris namuose rezultatu 2:0 įveikė „Granada“ klubą.

Šeimininkus 26-ąją minutę į priekį išvedė Brahimas Diazas, o 57-ąją minutę pasižymėjo šeštąjį įvartį iš viso jau įmušės Rodrygo.