Net ir mažumoje „Paris Saint Germain“ klubas sugebėjo švęsti pergalę

Prancūzijos futbolo čempionate lyderis „Paris Saint Germain“ sekmadienį sulaukė nevykusios savo vartininko dovanos – jis jau 10 minutę buvo išvarytas iš aikštės, tačiau ekipa nepalūžo ir sugebėjo įveikti „Le Havre“ atstovus 2:0 (1:0).

Kylianas Mbappe pelnė įvartį.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2023-12-03 17:17, atnaujinta 2023-12-03 23:24

PSG iškovojo jau šeštąją pergalę iš eilės. Tačiau ji buvo sunkiai pasiekta – mat jau 10-ąją rungtynių minutę PSG vartininkas Gianluigis Donnarumma nutarė išmušinėti kamuolį už baudos aikštės ribų ir nepastebėjęs varžovo smogė jam koja į galvą.

Iškart vartininkas prieš save pamatė raudoną kortelę, o trenerių štabui neliko nieko kito, kaip išimti žaidėją ir į aikštę siųsti atsarginį PSG vartininką Arnau Tenasą.

Nors pradžia buvo nekokia, tačiau PSG nesutriko ir jau 23 min. Kylianas Mbappe išvedė savo ekipą į priekį. 89 min. tašką padėjo Vitinha.

Ši pergalė leido PSG dar labiau atitrūkti nuo besivejančios „Nice“ ekipos.