Skaudžiau būti negali: „Bayern“ sutriuškinti Frankfurte

Miuncheno „Bayern“ Vokietijos futbolo pirmenybėse patyrė ypač skaudų pralaimėjimą išvykoje.

Harry Kane'as<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 9, 2023, 7:25 PM

Bavarijos futbolininkai net 1:5 nusileido Frankfurto „Eintracht“ vienuolikei. Tai – pirmasis „Bayern“ pralaimėjimas šiame sezone.

12-ąją mačo minutę „Eintracht“ gretose pasižymėjo Omaras Marmoushas, o po 25 minučių į „Bayern“ vartus krito dar du įvarčiai, kuriuos įmušė Ericas Edimbe ir Hugo Larssonas.

„Bayern“ vienintelį savo įvartį įmušė prieš pat ilgąją pertrauką, kuomet 44-ąją minutę pasižymėjo Joshua Kimmichas.

Visgi po ilgosios pertraukos įvarčių lietus nesustojo.

Po įvartį Frankfurto klubo gretose pelnė E.Edimbe (50 min.) ir Ansgaras Knauffas (60 min.).

Iki šių rungtynių „Bayern“ buvo iškovoję 10 pergalių ir 2 kartus sužaidę lygiosiomis.

„Eintracht“ tai buvo šeštoji pergalė Vokietijos futbolo pirmenybėse.