„Manchester City“ duobė tęsiasi – namuose neįveiktas „Crystal Palace“

„Manchester City“ futbolininkai šeštadienį namuose nesugebėjo įveikti Londono „Crystal Palace“ ekipos, su kuria sužaidė rezultatu 2:2 (1:0).

„Manchester City“ duobė tęsiasi – namuose neįveiktas „Crystal Palace“<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 16, 2023, 8:47 PM

Pirmajame kėlinyje Jackui Grealishui pelnius įvartį „Miestiečiai“ išsiveržė į priekį, o antroje rungtynių pusėje įvartį pridėjęs Rico Lewisas padvigubino „Manchester City“ pranašumą.

Tačiau Pepo Guardiolos auklėtiniai nesugebėjo išlaikyti savo persvaros.

76-ąją minutę Jean-Philippe‘as Mateta atsilikimą sušvelnino, o lemiamas momentas įvyko 5-ąją teisėjo pridėtą.

Philas Fodenas baudos aikštelėje pažeidė taisykles, o Michaelas Olise realizuodamas 11 metrų baudinį išlygino rezultatą.

Per pastarąsias 6 rungtynes iškovojo vos 1 pergalę ir 4 taškus.

„Manchester City“ turėdami 34 taškus užima 4-ąją vietą. „Crystal Palace“ su 17 taškų rikiuojasi 15-oje pozicijoje.