Ispanijoje – „Barcelona“ ir „Atletico“ kluptelėjimai

Ispanijos futbolo čempionate „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ klubai prarado taškus.

„Barcelona“ sužaidė lygiosiomis su „Valencia“ ekipa.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 17, 2023, 9:09 AM

„Barca“ išvykoje vykusiose rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Valencia“ ekipa.

Katalonai į priekį išsiveržė 55-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu po Raphinha perdavimo pasižymėjo Joao Felixas, tačiau po 15 minučių rezultatą išlygino Hugo Guillamonas.

Po 17 turų katalonai su 35 taškais savo sąskaitoje užima 3-ąją vietą. Valensijos ekipa turėdama 20 taškų rikiuojasi 10-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Bilbao „Athletic“ ekipa namuose 2:0 (0:0) susitvarkė su Madrido „Atletico“.

Šeimininkai galėjo į priekį išsiveržti jau pirmajame kėlinyje, tačiau Oihanui Sancetui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Visgi antrajame kėlinyje Gorka Guruzetos ir Nico Williamso pelnyti įvarčiai padovanojo pergalę Bilbao komandai.

„Atletico“ iškovoję 34 taškus rikiuojasi 4-oje vietoje, o „Athletic“ su 32 taškais žengia 5-oje vietoje.