„Girona“ susigrąžino lyderių poziciją Ispanijos čempionate

Pirmadienį pergalę iškovoję „Girona“ futbolininkai grįžo į Ispanijos futbolo čempionato lyderių poziciją.

„Girona“ susigrąžino lyderių poziciją Ispanijos čempionate<br> Imago/Scanpix nuotr.

2023-12-19 07:51, atnaujinta 2023-12-19 08:00

Šį sezoną rezultatais stebinanti „Girona“ namuose 3:0 (2:0) susitvarkė su „Alaves“ ekipa.

Žironos klubas į priekį išsiveržė 23-ąją minutę, po tikslaus ukrainiečio Artemo Dovbyko įvarčio, o pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliu smūgiu pasižymėjęs Portu šeimininkams suteikė svaresnę persvarą.

Galiausiai 59-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavęs A.Dovbykas užtikrino „Girona“ pergalę.

44 taškus turinti „Girona“ Ispanijos čempionate 2 taškais lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Real“. „Alaves“ savo sąskaitoje turi 16 taškų ir užima 13-ąją poziciją.

Tuo tarpu nuostabu asmeniškai sezoną žaidžia ir A.Dovbykas. Ukrainietis jau yra pelnęs 10 įvarčių ir pagal šį rodiklį čempionate dalijasi antrąją vietą su Borja Mayoraliu.