Ispanijos supertaurėje – 8 įvarčių lietus ir Madrido derbį laimėjusi „Real“ A. Griezmannas toliau rašė istoriją

Sausio mėnesį prasidėjo Ispanijos futbolo supertaurės varžybos, o pirmajame pusfinalio mače pergalę įspūdingu rezultatu šventė „Real“ vienuolikė.

8 įvarčių lietuje ir Madrido derbį laimėjo „Real“<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 11, 2024, 12:19 AM, atnaujinta Jan 11, 2024, 12:40 AM

Carloso Ancelotti auklėtiniai po pratęsimo pareikalavusios kovos 5:3 (2:2) įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Pirmieji šiame mače į priekį išsiveržė „Atlecico“ futbolininkai, kuomet į vartus kamuolį šeštąją minutę pasiuntė Mario Heromoso, tačiau po beveik 15 minučių atsakomuojų smūgio šmėkštelėjo Antonio Rudigeras (1:1).

Trečiąjį mačo įvartį 29 minutę įmušė Ferlandas Mendy (2:1), o po keliolikos minučių jam atsakė Antoine‘as Griezmannas (2:2).

Po šio įvarčio prancūzas tapo visų laikų rezultatyviausiu „Atletico“ futbolininku.

78-ąją minutę „Atletico“ kiek pasisekė, kadangi patys į savo vartus įsimušė „Real“ futbolininkai (2:3), tačiau po kelių akimirkų Dani Carvajalis atsakė išlyginamuoju įvarčiu (3:3), o per likusį laiką komandoms nepavyko persverti mačo rezultato ir teisėjai skyrė papildomą laiką, kur santykius toliau aiškinosi dvi Madrido komandos.

116-ąją rungtynių minutę šįkart Fortūna nebesišypsojo „Atletico“ vienuolikei, kuri šįkart pati įsimušė į savo vartus ir leido į priekį išsiveržti „Real“ futbolininkams (4:3).

Tašką 120+2 minutę padėjo Brahimas Diazas, kuris įmušė dar vieną įvartį, leidusį „Real“ švęsti pergalę (5:3).