Į vienus vartus: „Real“ susigrąžino Ispanijos supertaurę iš „Barcelona“ rankų

Didžiajame Ispanijos supertaurės finale – Vinicijaus Junioro šou ir „Barcelona“ krachas.

Vinicijus Junioras<br> AFP/SPO/Scanpix nuotr.
 Vinicijus Junioras ir Jude'as Bellinghamas<br> AFP/SPO/Scanpix nuotr.

2024-01-14 22:52, atnaujinta 2024-01-14 22:58

Karališkasis klubas didžiajame Ispanijos supertaurės finale 4:1 (3:1) pranoko Katalonijos vienuolikę.

V.Junioras per pirmąsias 10 rungtynių minučių kalė du smūgius į Katalonijos klubo vartus ir šokiravo „Barcelona“ futbolininkus ir sirgalius.

Pirmąjį smūgį „Real“ žvaigždė įmušė 7-ąją minutę, o antrąjį – 10-ąją (2:0).

33-ąją rungtynių minutę Robertas Lewandowskis sušvelnino rezultatą ir atsakė savuoju įvarčiu (2:1).

Visgi V.Junioro šou nesibaigė ir 39 minutę jis įmušė baudinį į „Barcelona“ ekipos vartus ir pelnė savo trečiąjį rungtynių bei pirmosios susitikimo dalies įvartį (3:1).

„Real“ įvarčių lietus nesibaigė ir jį pratęsė Rodrygo, kuris 64-ąją minutę įmušė dar vieną įvartį į katalonų vartus ir galop po šio smūgio mačo nugalėtojui išsiaiškinti buvo likęs tik formalumas (4:1).

71-ąją minutę raudoną kortelę „Barcelona“ gretose gavo Ronaldas Araujo ir katalonai likusią susitikimo dalį buvo priversti žaisti mažumoje.

„Real“ po šios pergalės susigrąžino supertaurę po metų pertraukos. 2023-aisias Ispanijos supertaurės finale pergalę 3:1 šventė būtent „Barcelona“ vienuolikė.