„Real“ pralaiminėdamas sugebėjo nugalėti ir tapo Ispanijos čempionato lyderiu „Barcelona“ pralaimėjo 8 įvarčių mače

Ispanijos futbolo čempionate šeštadienį sunkią ir dramatišką pergalę iškovojo pirmenybių lyderiu tapusi Madrido „Real“ ekipa. „Karališkasis“ klubas išvykoje 2:1 palaužė „Las Palmas“ ekipą.

Madrido „Real“ tapo Ispanijos čempionato lyderiu.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 27, 2024, 8:26 PM, atnaujinta Jan 27, 2024, 11:28 PM

Šeimininkus į priekį 53-ąją minutę išvedė Javieras Munozas, o 65-ąją minutę rezultatą išlygino Viniciusas Junioras. Mačo 84 minutę „Real“ išgelbėjo Aurelienas Tchouameni.

„Praleistas įvartis pakeitė žaidimo dinamiką. Pirmajame kėlinyje pakeitėme sistemą ir pradėjome žaisti kitaip. Rungtynės nėra įspūdingos, bet ir neblogos.

Žaidėme prieš komandą, iš kurios sunku atimti kamuolį, o pagal statistiką Las Palmas praleidžia mažai įvarčių.

Labai svarbi pergalė. Tai, kad mes sugrįžome į rungtynes ir atsilikdami suradome jėgų pirmauti – tai mūsų ginklas.

Ant atsarginių suolo turime motyvuotus žaidėjus, kurie sugeba dažnai įnešti didelį savo indėlį“, – sakė Madrido „Real“ treneris Carlas Ancelotti.

„Real“ nepralaimi jau 15 mačų – Madrido futbolininkai sėkmingą atkarpą žaidžia nuo rugsėjo mėnesio. Maža to – madridiečiai šį sezoną dešimtąjį kartą laimėjo pralaiminėdami rungtynes. Šešis kartus tai buvo Ispanijos čempionate, tris – Čempionų lygoje ir vieną – Supertaurėje.

Ši pergalė lėmė, kad „Real“ aplenkė iki tol pirmavusią „Girona“.

Tuo tarpu „Barcelona“ ekipa netikėtai suklupo, pralaimėjusi vidutiniokei „Villarreal“ 3:5. Viljarealio klubas išvykoje pirmavo 2:0, tačiau „Barca“ ne tik pasivijo, bet 71 min. pirmavo 3:2 po svečių žaidėjo E.Baily į savo vartus.

Tačiau „Villarreal“ dar 84 min. išlygino rezultatą, o per teisėjo pridėtas 12 minučių įmušė dar du įvarčius. Dabar „Barcelona“ yra trečioje vietoje, bet nuo „Real“ atsilieka 10 taškų.