„Arsenal“ futbolininkai iškovojo nelengvą pergalę „Premier“ lygoje

Andtradienį pergalę iškovoję Londono „Arsenal“ futbolininkai tęsia kovą dėl „Premier“ lygos čempionų titulo.

„Arsenal“ futbolininkai iškovojo nelengvą pergalę „Premier“ lygoje<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Jan 31, 2024, 9:20 AM, atnaujinta Jan 31, 2024, 10:49 AM

Mikelio Artetos auklėtiniai išvykoje 2:1 (0:0) išvykoje palaužė „Nottingham Forest“ ekipą.

„Arsenal“ abu įvarčius pelnė antrojo kėlinio viduryje. 65-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Gabrielis Jesusas, o 72-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Bukayo Saka.

Taiwo Awoniyi 89-ąją minutę atsilikimą sušvelnino, tačiau išlyginti rezultato „Forest“ futbolininkai nebesugebėjo.

46 taškus turintis Londono klubas yra sužaidęs 22 rungtynes ir užima 2-ąją vietą. Pozicija aukščiau esantis „Liverpool“ yra sužaidęs rungtynėmis mažiau ir turi 48 taškus, o „Manchester City“ užima trečiąją poziciją su 43 taškais, tačiau „Miestiečiai“ yra sužaidę tik 20 rungtynių.

Notingamo klubas po 22 mačų savo sąskaitoje turi 20 taškų ir rikiuojasi 16-oje vietoje.