„Tottenham“ ir „Newcastle United“ barstė taškus „Premier“ lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje Londono „Tottenham“ ir „Newcastle United“ švaistė taškus.

„Tottenham“ ir „Newcastle United“ barstė taškus „Premier“ lygoje<br> AP/Scanpix nuotr.

2024-02-03 20:32

„Tottenham“ futbolininkai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 (2:1) su Liverpulio „Everton“ klubu.

Svečiai į priekį išsiveržė 4-ąją minutę, po tikslaus Richarisono smūgio, tačiau praėjus pusvalandžiui Jackas Harrisonas rezultatą išlygino.

Ilgai lygiu rezultatu Londono ekipa varžovams neleido ir 41-ąją mintuę nuostabiu įvarčiu pasižymėjo Richarlisonas.

Tiesa, kaip ir po pirmo įvarčio, brazilas jo nešventė, kadangi pelnė prieš buvusią komandą.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ nusprendė atsitraukti ir bandyti išlaikyti savo minimalią persvarą. Už tai jie buvo nubausti jau per teisėjo pridėtą laiko, kuomet po standartinės situacijos kamuolį į vartus įmušė Jarradas Branthwaite‘as.

Ir toliau savo žaidimo neranda praėjusį sezoną ketvirtoje vietoje finišavęs „Newcastle United“.

Eddie Howe‘o auklėtiniai namuose išplėšė lygiąsias 4:4 (2:2) prieš „Luton Town“ komandą.

Po pirmojo rezultato rezultatas buvo lygus 2:2. Niukaslo komandoje pasižymėjo dviem įvarčiais pasižymėjo Seanas Longstaffas, o svečiams po įvartį pelnė Gabrielis Osho ir Rossas Barkley.

Visgi antroje pusėje „Newcastle United“ situacija gerokai komplikavosi. 59-ąją minutę 11 metrų realizavo Carltonas Morrisas, o po trijų minučių dar vieną įvartį pridėjo Elijah Adebayo ir šeimininkams teko kapstytis iš dviejų įvarčių deficito.

Tą padaryti pavyko. Kieranas Trippieras jau po 5 minučių atsilikimą sušvelnino, o Harvey Barnesas 73-ąją minutę pelnė išlyginamąjį įvartį.