Kontrolinėse rungtynėse „Panevėžys“ įveikė „Hegelmann“ futbolininkus

Lietuvos čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ pasiekė dar vieną laimėjimą kontrolinių rungtynių cikle. Panevėžiečių vizitas Laikinojoje sostinėje buvo įprasmintas pergale prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą – 3:1 (2:0).

Jeffrey Sarpongas<br> fk-panevezys.lt nuotr.

Feb 4, 2024, 9:08 AM

Pirmame kėlinyje daug pavojingų epizodų sukurta nebuvo. „Hegelmann“ kiek ilgiau kontroliavo kamuolį bei neišnaudojo vienos dėkingos progos. Savo ruožtu, „Panevėžys“ du sykius sėkmingai išpildė standartines situacijas.

35-ąją minutę po Jeffrey Sarpongo pakelto kampinio pasižymėjo Markas Beneta, po 8 minučių to paties J.Sarpongo perdavimas į baudos aikštelę virto įvarčiu. Antro kėlinio pradžioje Mindaugas Grigaravičius buvo arti tikslo – kamuolys atsimušė į skersinį.

Vieną pavojingą J.Sarpongo bandymą „Hegelmann“ ekipos vartininkas atrėmė, tačiau 60-ąją minutę savo proga pasinaudojo Noelis Mbo.

Darbo taip pat turėjo antrame kėlinyje rungtyniavęs Tomas Švedkauskas, visgi, 74-ąją minutę buvęs „Panevėžio“ saugas Artemas Ščedras pasižymėjo kontratakos metu.