Madrido „Real“ kone visą mačą pirmavo, tačiau Madrido „Atletico“ susitikimo pabaigoje išplėšė dramatiškas lygiąsias.

Jude'as Bellinghamas<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2024-02-05 07:13

La Liga“ pirmenybėse Madrido derbis pasibaigė taikiu rezultatu 1:1 (1:0).

Pirmąjį rungtynių įvartį 20-ąją minutę įmušė „Real“ futbolininkas Brahimas Diazas, kuris išvedė karališkąjį klubą į priekį (1:0).

„Atletico“ futbolininkas Stefanas Savičius 48-ąją minutę atsakė savuoju smūgiu į „Real“ vartus, tačiau „Atletico“ žaidėjo tikslus smūgis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas.

Visgi „Atletico“ dramatiškai išplėšė lygiąsias. 90+3 minutę įvartį į „Real“ vartus kalė Marcosas Llorente.

Po šio smūgio „Real“ bandė šturmuoti varžovų vartus, tačiau „Real“ vienuolikei susigrąžinti pranašumo nepavyko.

„Real“ po šių lygiųjų ir toliau išlieka „La liga“ pirmenybių viršūnėje ir rikiuojasi pirmoje vietoje, o „Atletico“ futbolininkai su 48-ais taškais ir toliau užima ketvirtąją vietą Ispanijos futbolo pirmenybėse.