E. Haalando dublis leido „Manchester City“ švęsti pergalę prieš „Everton“ Kiti rezultatai

Namuose žaidusi „Manchester City“ dėka Erlingo Haalando dublio išnešė sveiką kailį prieš „Everton“ vienuolikę.

Erlingas Haalandas<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 10, 2024, 4:33 PM, atnaujinta Feb 10, 2024, 11:17 PM

„Premier“ lygos mače „Manchester City“ 2:0 įveikė „Everton“ futbolininkus.

Pirmoje mačo dalyje „Manchester City“ turėjo progą išsiveržti į priekį, kadangi po Manuelio Akanji smūgio kamuolį ranka lietė Jamesas Tarkowski, tačiau po VAR peržiūros baudinys nebuvo skirtas ir po pirmosios rungtynių dalies abi ekipos į pertrauką ėjo nepelniusios įvarčių (0:0).

Antroji rungtynių dalis buvo kur kas fiziškesnė, o tuo pasinaudojo E.Haalandas ir „Manchester City“.

71-ąją rungtynių minutę Norvegijos žvaigždė E.Haalandas po puikaus Nathano Ake perdavimo įmušė pirmąjį rungtynių įvartį ir 1:0 išvedė aikštės šeimininkus į priekį.

Antrasis įvartis krito prieš pat mačo pabaigą (85-ąją min.), kuomet Kevinas De Bruyne'as atliko perdavimą tam pačiam E.Haalandui, kuris realizavo progą ir galop uždarė mačą (2:0).

Po šios pergalės „Manchester City“ „Premier“ lygoje užima antrąją vietą, bet kartu yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau už pirmoje vietoje esančią „Liverpool“ ekipą. Tuo tarpu „Everton“ balansuoja ties iškritimo iš lygos riba ir užima vos 18-ąją vietą.