„Premier“ lyga: „Arsenal“ pažemino „West Ham“, „raudonieji velniai“ išnešė sveiką kailį prieš „Aston Villa“

Sekmadienį Anglijos futbolo „Premier“ lygoje įvyko du mačai su skirtingomis baigtimis.

ZUMAPress.com/SPO/ZEUS/Scanpix nuotr.

2024-02-11 23:07

Pirmasis mačas – Londono derbis.

„Arsenal“ be didesnių skrupulų 6:0 (4:0) sudaužė „West Ham“ vienuolikę.

Pirmasis įvartis į „West Ham“ vartus skriejo 32-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Williamas Saliba, po to nuo 41 iki 45+2 minutės į „West Ham“ vartus krito dar trys įvarčiai, kurie sudaužė jų viltis pagalvoti apie pergalę.

Po kartą pirmoje mačo pusėje pasižymėjo Bukayo Saka, Gabrielis Magalhaesas ir Leandro Trossardas.

Antroje mačo dalyje pirmasis įvartis buvo įmuštas 63-ąją minutę, kuomet savo antrąjį įvartį įrideno B.Saka. Po to poros minučių mačą uždarė Declanas Rice’as (6:0).

Antrajame ir paskutiniajame dienos mače tarp „Manchester United“ ir „Aston Villa“ vienuolikių pergalę po dramatiškos kovos 2:1 (1:0) šventė „raudonieji velniai“.

17-ąją minutę pirmąjį mačo įvartį įmušė Rasmusas Hojlundas, o antroje pusėje ir 67-ąją minutę rezultatą išlygino Douglasas Luizas.

Visgi 73-ąją minutę aikštelėje po keitimo pasirodęs Scottas McTominay įmušė pergalingą įvartį likus vos 4-ioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, o per likusį laiką „Aston Villa“ futbolininkams pasižymėti nepavyko.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?