Po minimalaus pralaimėjimo prieš Madrido „Real“ – „RB Leipzig“ stratego kritiką teisėjui

„RB Leipzig“ klubas UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje gavo itin sunkią užduotį – įveikti „Karališkąjį“ Madrido „Real“ klubo. Pirmąsias rungtynes Vokietijos ekipa pralaimėjo, tačiau Leipcigo komandos treneris rado kaltininką.

Marco Rose‘as.<br> dpa/Scanpix nuotr.

Feb 14, 2024, 11:30 AM

Antradienį vykusiose rungtynėse „RB Leipzig“ namuose 0:1 nusileido „Real“ ekipai.

Jau antrąją mačo minutę šeimininkai pelnė įvartį po kampinio, tačiau šoninis teisėjas parodė, kad yra nuošalė. Peržiūrėjus epizodą matėsi, jog įvartį pelnęs Benjaminas Šeško nebuvo nuošalėje ir tai sukėlė didžiulį pasipiktinimą.

„Jei teisėjas būtų peržiūrėjęs epizodą per VAR, jis būtų tikrai įskaitęs įvartį. Tai rungtynių eigą keičiantis momentas. Nebuvo nei pražangos, nei nuošalės, taigi tai buvo įvartis. Niekada nesužinosime, kodėl jis buvo neįskaitytas. Nepykstu ant teisėjo, nes nenoriu pradėti diskusijos. Teisėjas padarė klaidą ir mes visi tai matome“, – po rungtynių skundėsi „RB Leipzig“ strategas Marco Rose‘as.

Tiesa, įvartis buvo neįskaitytas dėl kito epizodo. Nuošalėje buvęs „RB Leipzig“ saugas Benjaminas Heinrichsas nežymiai sutrukdė judėti Madrido „Real“ vartininkui Andrejui Luninui.

Vienintelis kitas rungtynių įvartis krito 49-ąją minutę, kuomet nuostabių smūgiu šeimininkų vartus nuginklavo Brahimas Diazas.

„Pralaimėjome 0:1, tačiau komandos pasirodymas buvo įkvepiantis. Žaidėme labai neblogame lygyje. Po pertraukos praleidome įspūdingą Brahimo įvartį, kuriam suteikėme per daug erdvės. Po įvarčio vėl turėjome progų, kurias galėjome geriau realizuoti. Išbandysime viską „Santiago Bernabeu“ stadione“, – rezultatą įvertino M.Rose‘as.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos Madride kovo 6 dieną.