„Šiauliai“ šventė pergalę Latvijoje

Futbolo akademija „Šiauliai“ sužaidė pirmąsias dvigubos kontrolinių rungtynių savaitės rungtynes. Liepojoje Mindaugo Čepo auklėtiniai 2:0 įveikė debiutui aukščiausiame Latvijos futbolo divizione besiruošiančią „Grobinas“ ekipą ir reabilitavosi po praėjusį savaitgalį patirto niukso Estijoje.

„Šiauliai“ šventė pergalę Latvijoje<br> siauliufa.lt nuotr.

siauliufa.lt

Feb 15, 2024, 10:40 AM

Pirmajame kėlinyje aktyvumu rungtynėse labiau išsiskyrė šiauliečiai – dvi dėkingas progas turėjo Deividas Dovydaitis, tiesa, futbolininkui jomis pasinaudoti nepavyko.

Įpusėjus pirmajam rungtynių kėliniui varžovų gynėją dešiniajame krašte pergudravęs Rolandas Baravykas atliko aukštą perdavimą baudos aikštelėje įkirtinėjusiam Daviui Ikauniekui, o šis vienu lietimu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą – 1:0.

Antroje rungtynių pusėje varžovai sukūrė keletą pavojingų išpuolių prie geltonai juodų vartų, tačiau savosiomis progomis jiems pasinaudoti nepavyko.

Vėliau varžovų vartams grasino po keitimo aikštėje pasirodęs Simonas Urbys, tačiau tąkart pastarojo smūgiuotą kamuolį sugriebė vartininkas.

Baigiantis rungtynėms M. Čepo treniruojami futbolininkai apsukų mažinti neketino ir sukilo į dar vieną šturmą, kol tai galiausiai davė savo vaisių – šiauliečiai perėmę kamuolį varžovų aikštės pusėje surado gerą poziciją baudos aikštelėje užsiėmusį Augustiną Klimavičių, o šis smūgiuodamas į vartus neklydo – 2:0.

Po keleto minučių geltonai juodi pelnė dar vieną įvartį, tiesa, tąkart teisėjas nusprendė, jog kamuolys tame momente nekirto vartų linijos.

Sekančias kontrolines rungtynes praėjusio sezono „TOPsport“ bronzos medalininkai sužais jau šį šeštadienį. Marijampolėje laukia šalies čempionų išbandymas.

Startinė šiauliečių sudėtis: G. Baliutavičius, E. Vaitkūnas, R. Baravykas, S. Olberkis, V. Gašpuitis, D. Šimkus, M. Dapkus, D. Dovydaitis, D. Kazlauskas, J. Petravičius, D. Ikaunieks.

Antrajame kėlinyje pasirodę futbolininkai: P. Linkevičius, G. Jaseliūnas, M. Gasiūnas, S. Paulius, V. Jucys, S. Urbys, N. Petkevičius, Gabr. Micevičius, A. Klimavičius.