Anglijoje – įspūdingas antras „Liverpool“ kėlinys ir pergalė prieš lygos autsaiderius

​Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje Liverpulio „Liverpool“ dėl įspūdingo antrojo kėlinio namuose iškovojo pergalę prieš Lutono „Luton Town“ ekipą.

Virgilas van Dijkas<br> AFP/SPO/Scanpix nuotr.

Feb 21, 2024, 11:26 PM, atnaujinta Feb 22, 2024, 12:44 AM

„Liverpool“ vienuolike namuose 4:1 (0:1) iškovojo pergalę prieš Lutono futbolininkus, kurie rikiuojasi „Premier“ lygos dugne.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 12-ąją minutę, kuomet į Liverpulio ekipos vartus kamuolį pasiuntė „Luton Town“ futbolininkas Chiedozie Ogbene.

Pirmąjį Liverpulio ekipos ir antrąjį rungtynių įvartį 56-ąją minutę įmušė Virgilas van Dijkas, o vos po poros minučių dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo Cody Gakpo, kuris leido savo komandai išsiveržti į priekį (2:1).

Trečiąjį šeimininkų įvartį 71-ąją minutę įmušė Luisas Diazas, kuris pratęsė „Liverpool“ ekipos šėlsmą antroje mačo dalyje (3:1).

Paskutinį vinį 90-ąją rungtynių minutę įkalė Harvey Elliotas, kuris 90-ąją minutę įmušė ketvirtąjį šeimininkų įvartį, leidusį pradėti triuškinti varžovus (4:1).

Po šio mačo Lutono vienuolikė šiuo metu rikiuojasi vos 18-oje „Premier“ lygos vietoje, kai tuo tarpu „Liverpool“ vienuolikė esamuoju laiku užimą pirmąją poziciją ir kovoja dėl Anglijos futbolo lygos čempionų titulo.

Liverpulio vienuolikei ant kulnų lipa „Manchester City“, kuri šiuo metu užima antrąją vietą.