„Girona“ susigrąžino antrąją poziciją Ispanijoje

Nuostabus „Girona“ sezonas tęsiasi. Katalonijos klubas 3:0 (0:0) namuose įveikė Madrido „Rayo Vallecano“.

„Girona“ susigrąžino antrąją poziciją Ispanijoje<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2024, 12:11 AM

Žironos futbolininkai į priekį išsiveržė 52-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Viktoras Tsygankovas.

Svečių padėtis komplikavosi dar labiau 76-ąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Pepas Chavarria per dvi minutes užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo pašalintas iš rungtynių.

Galiausiai per teisėjo pridėtą laiką Savio pelnė dar du įvarčius ir užtikrino pergalę.

„Girona“ ekipa su 59 taškais rikiuojasi 2-oje vietoje. „Rayo Vallecano“ savo sąskaitoje turi 25 taškus ir užima 14-ąją poziciją.