FA taurėje – E. Haalando penkių įvarčių spektaklis

Erlingas Haalandas pasižymėjo 5 įvarčiais, o „Manchester City“ užtikrintai žengė į FA taurės ketvirtfinalį.

FA taurėje – E. Haalando penkių įvarčių spektaklis<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Feb 27, 2024, 11:53 PM

„Miestiečiai“ trečiadienį išvykoje 6:2 (3:1) sutriuškino „Luton Town“ futbolininkus.

E.Haalandas jau per pirmąsias 40 minučių pelnė 3 įvarčius po Kevino de Bruyne‘o perdavimų.

Tiesa, pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo kėlinio pradžioje du Jordano Clarko įvarčiai grąžino trumpam intrigą.

Ilgai ji neužsibuvo, kadangi 55-ąją minutę E.Haalandas po dar vieno K.de Bruyne‘o perdavimo pasižymėjo vadinamuoju „pokeriu“, o po 3 minučių pelnė ir penktąjį savo įvartį.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo tikslus Mateo Kovačičiaus smūgis į šeimininkų vartus.