„Premier“ lygoje „Liverpool“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę

Anglijos „Premier“ lygos lyderiai – „Liverpool“ futbolininkai iškovojo įspūdingą pergalę.

„Premier“ lygoje „Liverpool“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 2, 2024, 7:12 PM

Jurgeno Kloppo auklėtiniai pačioje rungtynių pabaigoje 1:0 (0:0) palaužė „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Rezultatui esant 0:0 prie pagrindinio laiko buvo pridėtos 8 minutės, o „Liverpool“ visą šį laiką spaudė varžovus.

Galiausiai jau bėgant devintajai minutei teisėjas leido svečiams kurti paskutinę ataką. Alexis Mac Allisteris atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje Darwinas Nunezas laimėjo oro dvikovą ir smūgiuodamas su galva nukreipė kamuolį į vartus.

27 rungtynes sužaidęs „Liverpool“ turi 63 taškus ir užima pirmąją vietą. Pozicija žemiau esantis „Manchester City“ klubas turi 59 taškus, tačiau yra sužaidęs rungtynėmis mažiau.

„Forest“ ekipa turėdama 24 taškus užima 17-ąją poziciją ir yra 4 taškais atitrūkusi nuo iškritimo zonoje esančių „Luton Town“ futbolininkų.