Laimėti ir toliau niekam nepavyksta: „Kauno Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis su „Banga“

Atkakli kova vyko ir dar viename „TOPsport A lygos“ susitikime, kur ginklus surėmė Gargždų „Banga“ bei „Kauno Žalgiris“. Rungtynėse, paženklintose pirmaisiais sezono įvarčiais, stipresnė pusė nepaaiškėjo – dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

„Kauno Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis su „Banga“<br> alyga.lt nuotr.

2024-03-02 17:17, atnaujinta 2024-03-02 17:23

20-ąją minutę po Cesinhos ilgo perdavimo kamuolio baudos aikštele sulaukė Carlosas Eduardo, visgi, futbolininkas pasižymėti nesugebėjo. Kauniečius sėkmė lydėjo ir toliau, kadangi puikią progą pelnyti įvartį galva turėjęs Robertas Vėževičius ja nepasinaudojo.

Po kelių minučių gaisras kilo ir kitoje aikštės pusėje, kur vartų link įkirtinėjęs Artūras Dolžnikovas savojo šanso nerealizavo. Pirmosios susitikimo pusės pabaigoje rezultatyviai ataką galėjo užbaigti ir Armandas Kučys, visgi jo šūvis skriejo netaikliai.

55-ąją minutę iš už baudos aikštelės ribų smūgiavo Žanas Benedičičius, pastarojo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virspto. Sužaidus beveik pusvalandį Benas Šatkus savo baudos aikštelėje sužaidė ranka – prie 11 metrų atžymos stojęs Gratas Sirgėdas galėjo išvesti žaliai baltus į priekį, bet tam sutrukdė šūvį atrėmęs Mantas Bertašius.

Kiek vėliau savo meistriškumą vėl demonstravo M. Bertašius, kuriam savo komandą teko gelbėti po G. Sirgėdo pavojingo baudos smūgio. Visgi, 72-ąją minutę gargždiškių gynybą svečiai pralaužė – kamuolį perėmęs Vilius Armanavičius tiksliu bandymu į artimąjį vartų kampą pelnė pirmąjį čempionato įvartį.

Rezultatas lygus tapo 82-ąją minutę, kai verpstę atlikęs Robertas Vėževičius kamuolį pasiuntė į Deivido Mikelionio ginamus vartus. Jau per pridėtą teisėjo laiką pergalę išplėšti galėjo Matias Rale, tačiau M. Bertašius neklydo.

Skirtingai nei praėjusiose šio „TOPsport A lygos“ turo rungtynėse krito įvarčiai, visgi, komandos taip pat pasidalino po tašką.