Lietuvos moterų A lygos čempionatą titulą ginanti Šiaulių „Gintra“ pradėjo pergale

Gintrietės savo aikštėje 2:0 (1:0) pranoko lygos debiutantes Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkes.

„Gintros“ žaidėja A.Kazarina.<br> fkgintra nuotr.

Mar 16, 2024, 8:26 PM

Sudėtis: A. Klevečkaitė, A. Mikutaitė (C), V. Mana, L. Kubiliūtė (90′ min. S. Railaitė), T. Romanovskaja, L. Peabody, S. Amorim, K. Hawkinson (90′ min. D. Misiūnaitė), M. Galkina, A. Kazarina (60′ min. M. Proscevičiūtė), E. Šupelytė.

Įvarčiai:

„Gintra“: L. Kubiliūtė (29′ min) ir M. Proscevičiūtė (77′ min.) po 1.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba. Nors kiek aktyvesnės buvo aikštės šeimininkės, per pirmąsias dešimt minučių rimtesnių pavojų prie varžovių vartų sukurti nepavyko. Neblogą šansą pasižymėti turėjo Erika Šupelytė, tačiau jos smūgis praskriejo virš skersinio.

Pirmojo sezono įvarčio Lietuvos čempionėms teko laukti iki 29-osios minutės, kai tiksliu tolimu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė ir komandą į priekį išvedė Laura Kubiliūtė – 1:0.

Po pelnyto įvarčio gintrietės turėjo dar vieną nuostabią galimybę padvigubinti skirtumą, tačiau L. Kubiliūtės smūgiuotą kamuolį atrėmė gynėja, o Agnieškos Kazarinos bandymą pasiųsti jį į tinklą nutraukė varžovių vartininkė. Po pirmojo kėlinio minimaliu skirtumu buvo šiaulietės.

Antrojo kėlinio pradžia priklausė viešnioms iš sostinės. Kiek išmušusios iš vėžių aikštės šeimininkes „TransINVEST“ futbolininkės turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau Aušra Klevečkaitė išsaugojo sausus vartus.

Po keitimo pasirodžiusi puolėja Meida Proscevičiūtė netruko atsidaryti savo įvarčių sąskaitą bei padvigubinti skirtumą. Viena prieš varžovių vartininkę pabėgusi puolėja nukreipė kamuolį į tinklą ir rezultatas tapo 2:0.Tokiu skirtumu ir baigėsi pirmosios šio sezono moterų A lygos rungtynės, po kurių čempionės turnyrinėje lentelėje įsirašė 3 taškus.

Kitą savaitę Šiaulių „Gintra“ antrajame ture priims kitą sostinės klubą – vicečempiones MFA „Žalgirio-MRU“ žaidėjas. Susitikimas vyks kovo 24 dieną, sekmadienį 16 val. Gytarių stadione.

REPORTERIS: panaikintas R. Žemaitaičio Seimo nario mandatas