Žemaitijos komandų akistatoje pergalę šventė „Džiugas“

Po rinktinių pertraukos 5-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Gargžduose, kur įvyko Žemaitijos derbis. Atkaklioje kovoje savo pranašumą įrodė Telšių „Džiugas“, rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjęs Gargždų „Bangos“ ekipą.

Gargždų „Bangos“ klubas.<br>fkbanga.lt nuotr.

Mar 29, 2024, 9:20 PM

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių, vienas prieš vartininką likęs Robertas Vėževičius savuoju šansu nepasinaudojo. Jau netrukus po Viliaus Piliukaičio perdavimo galva smūgiavo Valdas Antužis, pastarojo bandymas tikslo nepasiekė.

Visgi, 26-ąją minutę rezultatyvią ataką surengė svečiai – po Sergijaus Kulynyčiaus perdavimo į baudos aikštelę galva pasižymėjo Dejanas Trajkovskis.

Jau per pridėtą teisėjo laiką šūvį iš oro atliko Valdas Paulauskas, tačiau savo sugebėjimus pademonstravo Marius Paukštė. Tiesa, vartų sargas grubiai klydo jau kitame epizode, bet varžovai tuo nepasinaudojo.

53-iąją minutę vartų konstrukciją po stipraus smūgio drebino Dominykas Kubilinskas, kiek vėliau Leifo Estevezo spirtas kamuolys leidosi kiek aukščiau vartų.

Rezultatą Davido Afonso kariauna galėjo išlyginti 71-ąją minutę, bet R. Vėževičiaus bandymą atrėmė M. Paukštė, atšokusio kamuolio į tuščius vartus iš labai arti nepasiuntė V. Piliukaitis. Laikui bėgant namų ekipos futbolininkai kilo į šturmą, visgi, vaisių jis nedavė.

Tašką tiksint 96-ajai susitikimo minutei padėjo telšiškiai: L. Estevezas taikliu smūgiu nuginklavo Mantą Bertašių bei padvigubino savo komandos persvarą.

Po 5-ojo „TOPsport A lygos“ turo „Džiugas“ su 11 taškų išlieka lyderio vaidmenyje, tuo tarpu „Banga“ savo sąskaitoje turi 5 taškus bei rikiuojasi septinta.