Londono „Chelsea“ futbolininkai ir toliau stringa. Mauricio Pochettino auklėtiniai namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:0) su „Burnley“ ekipa.

Kiekybiniu pranašumu namuose nepasinaudojęs „Chelsea“ neįveikė „Premier“ lygos autsaiderių<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2024-03-30 19:07

40-ąją rungtynių minutę „Burnley“ gynėjas Lorenzas Assignonas baudos aikštelėje nugriovė Mykhailo Mudryką ir teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį bei svečių žaidėjui skyrė antrą geltoną kortelę.

Dėl tokio teisėjo sprendimo protestavęs „Burnley“ strategas taip pat buvo nubaustas raudona kortele ir buvo priverstas palikti rungtynes, o užtikrintai baudinį realizavęs Cole‘as Palmeris išvedė Londono komandą į priekį.

Mažumoje likę „Burnley“ futbolininkai nepasidavė ir 47-ąją minutę Joshas Cullenas galingu smūgiu išlygino rezultatą.

78-ąją minutę „Chelsea“ vėl išsiveržė į priekį, kuomet po nuostabaus Raheemo Sterlingo perdavimo kulnu C.Palmeris pelnė antrąjį savo įvartį.

Visgi ir tai šeimininkams negarantavo pergalės. Jau po trijų minučių Dara O‘Shea po kampinio smūgiu su kamuoliu pelnė įvartį.

Per likusį laiką abi komandos turėjo puikias progas pelnyti įvarčius, tačiau sėkmė nuo jų nusisuko ir rungtynės baigėsi rezultatu 2:2.

28 rungtynes sužaidęs „Chelsea“ savo sąskaitoje turi 40 taškų ir užima 11-ąją vietą, o „Burnley“ su 18 taškų po 30 rungtynių rikiuojasi 19-oje pozicijoje.