Įtemptą kovą išvykoje laimėję „Atletico“ futbolininkai įšoko į „La Liga“ geriausiųjų ketvertuką

Ispanijos „La Liga“ futbolo čempionate po įtemptos kovos pergalę išvykoje pasiekė Madrido „Atletico“.

Saulis Niguezas<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 1, 2024, 11:58 PM, atnaujinta Apr 2, 2024, 6:51 AM

Dėl Čempionų lygos vietos kovojantis „Atletico“ išvyko 2:1 patiesė „Villarreal“ futbolininkus.

Per pirmas dešimt minučių įvartį realizavęs Axelis Witsel iki ilgosios pertraukos vedė „Atletico“ į priekį (1:0).

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Villarreal“ futbolininkai ilgai progos neieškojo – 50-ąją minutę po nuostabaus Gerardo Moreno perdavimo įvartį realizavo Alexanderis Sorlothas (1:1)..

Paskutinį ir pergalingą įvartį 87-ąją minutę „Atletico“ saugas Saulis Niguezas.

Viso „Atletico Madrid“ atliko 14 smūgių iš kurių 8 keliavo į vartų plotą.

Su šia pergale Madrido klubas su 58 taškais turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į 4-ąją vietą ir šiai akimirkai turi Čempionų lygos poziciją.

„Villarreal“ po pralaimėjimo su 38 taškais išlieka dešimti.