„Premier“ lygoje – P. Fodeno siautulys, „Manchester City“ ir „Arsenal“ pergalės

Trečiadienio vakarą Anglijos „Premier“ lygoje įvyko trejos rungtynės, kuriose buvo užfiksuoti skirtingi rezultatai.

Philas Fodenas<br> AFP/SPO/Scanpix nuotr.

Apr 4, 2024, 12:32 AM, atnaujinta Apr 4, 2024, 12:38 AM

Londono „Arsenal“ namuose 2:0 įveikė Lutono „Luton Town“ ekipą.

Abu „Arsenal“ įvarčiai krito pirmoje mačo dalyje.

24-ąją minutę pasižymėjo Martinas Odegaardas, o 44-ąją minutę pasižymėjo Daiki Hašioka.

Po šios pergalės „Arsenal“ pirmauja Anglijos pirmenybėse, o Lutono ekipa artėja prie iškritimo iš „Premier“ lygos ir užima 18-ąją vietą.

Kitose rungtynėse taikiomis lygiosiomis 0:0 išsiskyrė „Brentford“ ir „Brighton“ ekipos.

„Brentford“ vienuolikė šiuo metu Anglijos pirmenybėse rikiuojasi 15-oje vietoje, o „Brighton“ – 9-oje.

Paskutinėse vakaro rungtynėse triuškinamą pergalę 4:1 (2:1) šventė „Manchester City“ futbolininkai, kurie įveikė „Aston Villa“ vienuolikę.

Šiose rungtynėse siautė Philas Fodenas, kuris pasižymėjo net trimis įvarčiais, kritusiais 45+1, 62 ir 69 rungtynių minutę.

Tiesa, pirmasis Mančesterio ekipoje pasižymėjo Rodri, kuris kamuolį į vartus pasiuntė jau 11-ą minutę.

Vienintelį įvartį „Aston Villa“ gretose įmušė Jhonas Duranas, kuris pasižymėjo 20-ą rungtynių minutę.

„Manchester City“ šiuo metu „Premier“ lygoje užima 3-ąją vietą, o „Aston Villa“ rikiuojasi ketvirti.