Čempionų ir naujokų susitikimas paženklintas lygiosiomis

Sekmadienio „TOPsport A lygoje“ susitiko lygos naujokai Vilniaus rajono „TransInvest“ ir čempionų titulą ginantis „Panevėžys“.

FK<br>V.Skaraičio nuotr.

Apr 21, 2024, 3:27 PM

Susitikimas pasibaigė lygiosiomis (1:1).

Pirmo kėlinio pabaigoje po perdavimo į baudos aikštelę „Panevėžio“ ekipos garbę ginantis Ignas Venckus smeigė kamuolį į vartus ir šeimininkai į pertrauką žengia pirmaudami (1:0).

Po ilgosios pertraukos „TransInvest“ išlygina rezultatą. 69-ąją minutę prie 11 metrų žymos stojo Linas Pilibaitis, bet jo smūgis buvo atremtas. Visgi po pakartotinio Gusto Jarusevičiaus smūgio svečiai išlygino rezultatą.

Panevėžio komanda ir toliau neranda pergalingo kelio, o Vilniaus rajono ekipai tai buvo pirmosios lygiosios šiame sezone.