Telšiai ir toliau džiūgauja: „Džiugas“ į savo kraitį įsirašė dar tris taškus

11-asis „TOPsport A lygos“ turas prasidėjo Telšiuose, kur vietos komanda priėmė lygos debiutantų išbandymą. Gerai rungtynių pabaigą sužaidęs Telšių „Džiugas“ rezultatu 2:0 (0:0) pranoko Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipą.

Telšiai ir toliau džiūgauja:  „Džiugas“ į savo kraitį įsirašė dar tris taškus<br> Alyga.lt nuotr.

alyga.lt

Apr 27, 2024, 5:22 PM

12-ąją minutę namų ekipa pavyzdingai surezgė greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrusiam Christianui Bellai pritrūko tikslumo, netrukus artimą Sergėjaus Kulynyčiaus bandymą sustabdė Sergijus Melašenka.

Kėlinio viduryje Otaras Kobachidze kamuolį atmetė Ryonosukei Ohori, pastarojo šūvis buvo blokuotas, po šio epizodo telšiškiai vėl kontratakavo, tačiau Nino Noordanus taiklus nebuvo. Besibaigiant pirmajai susitikimo daliai S. Kulynyčius pasiuntė perdavimą Leifui Estevezui, smūgis tikslo nepasiekė.

Sužaidus beveik valandą N. Noordanus smūgiavo galva, tiesa, kamuolys skriejo šalia vartų konstrukcijos, kiek vėliau to paties futbolininko smūgį atrėmė S. Melašenko. Vos už kelių minučių legionierius iš Nyderlandų taikėsi į viršutinį vartų kampą, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko.

Visgi, N. Noordanus pasižymėjo 82-ąją minutę, kai po Dominyko Kubilinsko perdavimo puolėjas kamuolį iš arti pasiuntė į vartų tinklą. 88-ąją minutę rezultatas po Kajaus Bičkos klaidos galėjo padvigubėti, bet savojo šanso neišnaudojo Ch. Bella.

Jau per pridėtą teisėjo laiką po Ernesto Stočkūno pakelto kampinio galva smūgiavo Artūras Žulpa, kamuolys vartuose neatsidūrė, savosios progos neišnaudojo ir Henrique Devensas.

96-ąją minutę tašką dvikovoje padėjo Eridanas Bagužas – pastarasis pasinaudojo svečių vartininko klaida bei kamuolį pasiuntė į tuščius vartus.

Sužaidus 11-ojo turo rungtynes „Džiugas“ su 18 taškų pavijo 2-oje vietoje esantį Kauno rajono „Hegelmann“ klubą, savo ruožtu „TransINVEST“ ekipa su 7 taškais toliau lieka paskutinė.