Čempionų lygos laimėtojas „Paris Saint Germain“ FIFA pasaulio čempionatą pradėjo susidorodamas su mažumoje likusiu „Atletico“

2025 m. birželio 16 d. 00:06
Lrytas.lt
FIFA pasaulio klubiniame čempionate savo pasirodymą pradėjo geriausia šio sezono Europos ekipa – Čempionų lygos laimėtoja Paryžiaus „Paris Saint Germain“ komanda. O jos varžove B grupės startiniame mače buvo ispanų Madrido „Atletico“. Prancūzai šventė pergalę 4:0 (2:0) ir į keturių ekipų grupės turnyro lentelę įsirašė tris taškus.
Daugiau nuotraukų (3)
Pirmasis įvartis šioje dvikovoje krito 19 min., o iš 18 metrų nuotolio juvelyrinį smūgį į apatinį dešinįjį vartų kampą įmušė Fabianas Ruizas.
Baigiantis kėliniui „Atletico“ turėjo realų šansą išlyginti rezultatą, tačiau Antoine'as Griezmannas pataikė tiesiai į PSG vartininką. Tuo pat prancūzai nubėgo į kontrataką ir portugalas Vitinha padidino skirtumą iki dviejų įvarčių.
Antrame kėlinyje ispanai 57 min. pelnė įvartį, tačiau po VAR peržiūros teisėjas nutarė, jog prieš tai buvo „Atletico“ žaidėjų pražangą ir įvartį anuliavo.
Kur kas liūdniau ispanams tapo 77-ąją min., kai priekaištaujant teisėjui antrąją geltoną kortelę prieš save pamatė Clementas Lenglet. Tad „Atletico“ paskutines 15 min. žaidė dešimtyje.
89 min. trečiąjį įvartį įmušęs Fally Mayulu, o jau ketvirtą pridėtą teisėjo minutę ispanai savo baudos aikštėje lietė ranka  kamuolį ir Lee Kangas nuo 11 metrų baudinio įmušė paskutinė ketvirtą įvartį.
Iki šios dvikovos komandos tarpusavyje žaidė tik kartą – praėjusio sezono Čempionų lygos reguliariame sezone Madridas įveikė prancūzus 2:1.
Abi ekipos į klubinį čempionatą pateko pagal FIFA reitingą.
Paryžiaus klubo treneris Luisas Enrique jau yra laimėjęs FIFA klubų pasaulio taurę, tiesa, tuomet turnyras 2015 metais dar vyko kitokiu formatu, kai reikėjo laimėti vos du mačus.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.