„Žalgiris“ ir vėl neįveikė autsaiderio ir prarado svarbius taškus

2025 m. spalio 18 d. 19:23
Lrytas.lt
Vilniaus „Žalgiris“ nesugebėjo kur kas rimčiau įsitvirtinti trečioje A lygos turnyro lentelės vietoje. Čempiono vardą jau praradę žalgiriečiai antrą kartą iš eilės dvikovoje su Alytaus „Dainava“ neišlaikė persvaros ir leido varžovams sužaisti lygiosiomis. Akistata baigėsi 1:1 (0:0).
Daugiau nuotraukų (2)
Žalgiriečiai pirmavo po Liviu Antalio realizuoto 11 metrų baudinio 70-ąją minutę. Mačui baigiantis atrodė, kad Vilniaus komanda nugalės, bet 93-ąją min. rezultatą išlygino Denis Ževžikovas.
Paskutinėje dešimtoje vietoje esantys alytiškiai turi 17 taškų, o trečioje vietoje žengiantis „Žalgiris“ yra surinkęs turi 53 taškus, tačiau juos palenkti gali Marijampolės „Sūduva“.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.